Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

5 najważniejszych korzyści, które oferuje Netpay

29 września 2020, Wtorek
Autor:
Marcin Chlebicki

Terminal płatniczy Netpay, to nowość w ofercie Posnet. Jakie korzyści przynosi on użytkownikowi? Wybraliśmy 5 najważniejszych!

W dobie cyfryzacji, dynamicznego rozwoju technologicznego i niezwykłej popularności transakcji bezgotówkowych, posiadanie przez przedsiębiorcę nowoczesnego terminala płatniczego to mus.
 
Współcześni klienci nie chcą odliczać gotówki i czekać na resztę wydaną przez kasjera. Chcą płacić szybko i komfortowo. W kilka sekund. Za pomocą przyłożenia karty płatniczej lub urządzenia mobilnego do terminala płatniczego. Zapewnienia takiej formy płatności wymagają od sprzedawcy.
 
Netpay te wymagania spełnia! I oferuje o wiele więcej!
 
5 najważniejszych korzyści, które daje terminal płatniczy Netpay!
 
Transakcje bezgotówkowe
 
Netpay połączony z kasami ONLINE Posnet i Fawag pozwala realizować w punkcie handlowo-usługowym transakcje bezgotówkowe. Połączenie z kasą odbywa się za pomocą kabla USB lub przez WiFi. Czym dla przedsiębiorcy jest wdrożenie w swojej firmie płatności bezgotówkowych chyba nie trzeba przypominać. To m. in. lepsza i szybsza obsługa klientów, a co za tym idzie, większa ich ilość.
 
Wiele możliwości transakcji bezgotówkowych
 
Netpay obsługuje płatności bezgotówkowe wykonywane za pomocą kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych. Terminal obsługuje również płatności realizowane za pomocą BLIK, Google Pay i Apple Pay. Z pewnością każdy klient będzie mógł zapłacić bezgotówkowo za pomocą Netpay tak, jak mu będzie najwygodniej.
 
Połączenie z CRK
 
Netpay, za pomocą sieci GSM, może udostępniać internet współpracującej z nim kasie do połączenia z Centralnym Repozytorium Kas. Dzięki temu, przedsiębiorca nie musi martwić się o infrastrukturę sieciową w miejscu prowadzenia swojej działalności.
 
Zarządzanie wydrukami
 
Potwierdzenia płatności bezgotówkowych i raporty na temat transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej.To sprawia, że wszystkie ważne dokumenty przedsiębiorca ma zawsze pod ręką i w jednym miejscu.
 
Minimum formalności przy wynajmie
 
Wszystkie formalności związane z wynajęciem Netpay, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej ONLINE, realizowane są u Agenta Sprzedaży Posnet.  Miesięczna cena abonamentu nie jest wygórowana. To jedynie – 39 zł netto.
 
Więcej o Netpay tutaj.

Najczęściej oglądane

21.05.2021
Grzegorz Wdowiński
Kasy ONLINE i płatności bezgotówkowe w s ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
06.05.2021
Grzegorz Wdowiński
Kasy ONLINE dla firm świadczących usługi ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

Przeczytaj także

16.04.2019
Robert Szmidt
Jakie korzyści dla przedsiębiorcy przyno ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
22.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Magazyn jako centrum dowodzenia
Zagadnienia fiskalne Auto ID
czytaj więcej

wróć do listy