Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

5 najważniejszych korzyści, które oferuje Netpay

29 września 2020, Wtorek
Autor:
Marcin Chlebicki

Terminal płatniczy Netpay, to nowość w ofercie Posnet. Jakie korzyści przynosi on użytkownikowi? Wybraliśmy 5 najważniejszych!

W dobie cyfryzacji, dynamicznego rozwoju technologicznego i niezwykłej popularności transakcji bezgotówkowych, posiadanie przez przedsiębiorcę nowoczesnego terminala płatniczego to mus.
 
Współcześni klienci nie chcą odliczać gotówki i czekać na resztę wydaną przez kasjera. Chcą płacić szybko i komfortowo. W kilka sekund. Za pomocą przyłożenia karty płatniczej lub urządzenia mobilnego do terminala płatniczego. Zapewnienia takiej formy płatności wymagają od sprzedawcy.
 
Netpay te wymagania spełnia! I oferuje o wiele więcej!
 
5 najważniejszych korzyści, które daje terminal płatniczy Netpay!
 
Transakcje bezgotówkowe
 
Netpay połączony z kasami ONLINE Posnet i Fawag pozwala realizować w punkcie handlowo-usługowym transakcje bezgotówkowe. Połączenie z kasą odbywa się za pomocą kabla USB lub przez WiFi. Czym dla przedsiębiorcy jest wdrożenie w swojej firmie płatności bezgotówkowych chyba nie trzeba przypominać. To m. in. lepsza i szybsza obsługa klientów, a co za tym idzie, większa ich ilość.
 
Wiele możliwości transakcji bezgotówkowych
 
Netpay obsługuje płatności bezgotówkowe wykonywane za pomocą kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych. Terminal obsługuje również płatności realizowane za pomocą BLIK, Google Pay i Apple Pay. Z pewnością każdy klient będzie mógł zapłacić bezgotówkowo za pomocą Netpay tak, jak mu będzie najwygodniej.
 
Połączenie z CRK
 
Netpay, za pomocą sieci GSM, może udostępniać internet współpracującej z nim kasie do połączenia z Centralnym Repozytorium Kas. Dzięki temu, przedsiębiorca nie musi martwić się o infrastrukturę sieciową w miejscu prowadzenia swojej działalności.
 
Zarządzanie wydrukami
 
Potwierdzenia płatności bezgotówkowych i raporty na temat transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej.To sprawia, że wszystkie ważne dokumenty przedsiębiorca ma zawsze pod ręką i w jednym miejscu.
 
Minimum formalności przy wynajmie
 
Wszystkie formalności związane z wynajęciem Netpay, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej ONLINE, realizowane są u Agenta Sprzedaży Posnet.  Miesięczna cena abonamentu nie jest wygórowana. To jedynie – 39 zł netto.
 
Więcej o Netpay tutaj.

Najczęściej oglądane

29.09.2020
Marcin Chlebicki
5 najważniejszych korzyści, które oferuj ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
02.07.2020
Marcin Chlebicki
Pospay ONLINE – szybko i bezgotówkowo
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

Przeczytaj także

20.12.2018
Grzegorz Wdowiński
Kup bilet do nowoczesności
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
11.09.2019
Piotr Ślęzak
NIP na paragonie – nowe przepisy dotyczą ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

wróć do listy