Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

O NAS

W 1993 roku w naszym kraju został wprowadzony podatek od towarów i usług. Wtedy narodził się Posnet, marka, która od dwudziestu siedmu lat współtworzy fiskalną rzeczywistość w Polsce i innych krajach w Europie.

Swoje działania opieramy na kreatywnej konkurencji, co pozwala nam utrzymywać pozycję wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych. Nic bardziej nas nie motywuje do działania, jak stworzenie nowego urządzenia lub niespotykanych dotąd rozwiązań. W ten sposób pod marką Posnet powstała najmniejsza na rynku kasa i drukarka, najmniejsza bileterka czy możliwość połączenia drukarki fiskalnej z tabletem, a kasy fiskalnej z wagą – pierwsze takie rozwiązanie na świecie.

O tym, jak bardzo zależy nam na wytrzymałości urządzeń, świadczy fakt, że poddajemy je niezwykle ciężkim próbom. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymali produkt niezawodny i sprawdzony. A przy tym oryginalny, co wynika z jego wzornictwa. Nasze urządzenia fiskalne wyznaczają często światowe wzorce designu.

MISJA

Naszą misją jest wspieranie Klientów w byciu Premium i wprowadzanie na rynek urządzeń, które w profesjonalny sposób wspierają Cię w codziennej pracy. Tworzymy innowacyjne produkty, które charakteryzują się jakością, designem, ergonomią i funkcjonalnością. Ponadto dążymy do stworzenia takich kontaktów pomiędzy producentem, a Przedstawicielem Handlowym i Klientem, które dla każdej ze stron przynoszą wymierne efekty.

NASZE WARTOŚCI

To działania, które rozwijają markę Posnet. Dodawanie do oferty nowych, innowacyjnych produktów. Odejmowanie i korygowanie nietrafionych decyzji. Mnożenie liczby końcowych odbiorców i ich zadowolenia, a także dzielenie się najlepszymi praktykami z Partnerami Handlowymi. 

LUDZIE

Pozycję Posnetu tworzą ludzie. Do naszej firmy trafiają wysokiej klasy specjaliści z dziedziny elektroniki, zdolni programiści, utalentowani serwisanci i handlowcy, dzięki którym możemy wciąż poszerzać ofertę produktową i wyprzedzać konkurencję. Współpracujemy z najlepszymi projektantami w zakresie wzornictwa przemysłowego. Zatrudniamy prawie 300 fachowców, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe.

Jesteśmy cenieni za postępowe rozwiązania, które są znakiem rozpoznawczym marki Posnet. To najlepszy dowód, że nasi konstruktorzy wyróżniają się myśleniem wychodzącym poza znane i utarte ścieżki technologiczne. To także efekt wsłuchiwania się w potrzeby i kreowanie potrzeb odbiorców poprzez produkty i urządzenia, które są sumą ich oczekiwań.

DOŚWIADCZENIE

Z systemem fiskalnym w Polsce jesteśmy związani od początku jego istnienia. Nasze doświadczenie stanowi wyjątkową bazę. Stawia nas w pozycji lidera i eksperta na rynku urządzeń fiskalnych. Dowodem jest współpraca z najlepszymi markami na świecie, jak Diebold czy IBM, dla których produkujemy urządzenia.

SIEĆ SPRZEDAŻY

W szerszym kontekście z marką Posnet związanych jest wiele tysięcy osób, pracujących w przedstawicielstwach handlowych na terenie całego kraju. I to nie jest przypadek. To ich świadoma decyzja, by związać się z firmą, która jest przewidywalna, gwarantuje stały rozwój asortymentu i bezpieczeństwo zasad współpracy. To jeden z dowodów, że Posnet rozwija się we właściwym kierunku.

PRODUKTY

Nasze urządzenia powstają w oparciu o badanie potrzeb i diagnozę, nawet tych nieuświadomionych, oczekiwań klientów. Satysfakcjonują nas przede wszystkim rozwiązania, których nie ma na rynku. W ten sposób powstały najmniejsze urządzenia - drukarka Temo HS i kasa Mobile HS, pierwsza kasowaga Revo czy rewolucyjny terminal fiskalny, a także Posnet Trio – drukarka z uchwytem na tablet lub smartfon.

ZADOWOLENI KLIENCI

Wynikiem arytmetyki sukcesu jest ostatecznie zadowolenie klienta. To on podsumowuje atrakcyjność naszej oferty, kiedy decyduje się z niej skorzystać.

Fakt, że istniejemy na rynku 25 lat i za pośrednictwem naszych Przedstawicieli Handlowych sprzedaliśmy ponad milion urządzeń marki Posnet, jest najlepszym podsumowaniem podejmowanych przez nas działań i miarą naszego wspólnego sukcesu.

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Nasze produkty znajdują uznanie klientów co przekłada się na wysoką sprzedaż urządzeń fiskalnych Posnet. Dowodem uznania są również liczne certyfikaty i wyróżnienia.

 

Zobacz certyfikaty