Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Posnet Polska S.A.
Wszystkie teksty autora
Piotr Ślęzak
Wiceprzewodniczący Sekcji Dostawców Fiskalnych Urządzeń Rejestrujących w KIGEiT
Dyrektor ds. Projektów w Posnet

Z branżą fiskalną związany blisko 20 lat. Rozpoczynał jako programista kas fiskalnych. Prowadził samodzielne projekty międzynarodowe m.in. włoski, serbski, litewski i inne. W obecnym czasie zajmuje się homologacjami kas oraz jest m.in. ekspertem zajmującym się rozporządzeniami, głównie związanymi z wprowadzeniem kas online. Edukuje i szkoli podczas spotkań z siecią dystrybutorów Posnet, oraz aktywnie przedstawia świat fiskalny na łamach czasopism branżowych lub portali internetowych.

Wszystkie teksty autora
Robert Szmidt
Dyrektor Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Związany z Posnetem od blisko dwudziestu lat. Był konsultantem do spraw wdrożeń odpowiedzialnym za projektowanie i opracowywanie założeń funkcjonalnych dla kas i drukarek fiskalnych Posnet. Koordynował współpracę z firmami programistycznymi. Szczegółową wiedzę o urządzeniach Posnet zdobywał jako product manager. Obecnie Robert jest Dyrektorem Handlowym ds. Kluczowych Klientów. Współpracuje z nimi oraz z integratorami, a także przewodzi zespołowi opracowującemu założenia funkcjonalne do nowych urządzeń.

Wszystkie teksty autora
Paweł Świstek
Dyrektor Serwisu Centralnego

Od początku swojej kariery zawodowej związany z Serwisem. Swoją wiedzę o branży fiskalnej budował zaczynając od stanowiska serwisanta ponad dwadzieścia lat temu. Aktualnie Paweł jest Dyrektorem Serwisu Centralnego, któremu przewodzi. Jego główne obowiązki to organizowanie szeroko pojętego serwisu urządzeń fiskalnych i peryferyjnych w skali całej Polski, wsparcie pod kątem merytorycznym i zaopatrzeniowym ale także kompleksowe zarządzanie serwisową obsługa klienta.

Wszystkie teksty autora
Grzegorz Wdowiński
Kierownik Działu Szkoleń

Związany z branżą fiskalną ponad 20 lat. Pracował jako serwisant w Oddziale Warszawa. Jego umiejętności przekazywania wiedzy za pomocą szkoleń szybko zostały odkryte. Edukował z zakresu serwisu, przedstawiał portfolio firmy i współpracował z dealerami jako handlowiec. Aktualnie Grzegorz kontynuuje obowiązki szkoleniowca. Prowadzi konferencje i warsztaty produktowe oraz opracowuje funkcjonalności w urządzeniach Posnet a także interpretuje rozporządzenia Ministra Finansów dot. kas online i ich funkcjonalności.

Wszystkie teksty autora
Rafał Stasiak
Kierownik Działu Wsparcia Produktów Systemowych

Od kilkunastu lat odpowiedzialny jest za kontakt z klientem. Branżę poznawał jako handlowiec współpracując z dealerem urządzeń fiskalnych, który sprzedawał kasy i drukarki. W Posnet jest ekspertem od produktów systemowych. Obsługuje największych klientów firmy dbając o ekrany dotykowe w ich miejscach pracy. Stały, bezpośredni kontakt z nimi sprawia, że Rafał na bieżąco wie, czym "żyje" rynek i jakie rozwiązania najtrafniej wpiszą się w daną branżę.

Wszystkie teksty autora
Łukasz Pawlak
Kierownik Działu Auto ID

Od początku pracy w Posnet Polska S.A. związany z działem Auto Id. Łukasz zaczynał pracę na stanowisku specjalisty ds. produktu. Od 2016 roku pełni funkcję kierownika produktu odpowiedzialnego za ofertę skanerów kodów kreskowych w Posnet. Prowadzi prezentacje, szkolenia produktowe, kreuje politykę sprzedaży i rozwoju produktów Auto Id . Wspólnie z kolegami dba o dystrybucję marki Honeywell na rynku polskim.

Wszystkie teksty autora
Marcin Chlebicki
Kierownik Działu Obsługi Płatności Bezgotówkowych

Doświadczenie w branży fiskalnej i POS zdobywał w Polsce i Wielkiej Brytanii jako serwisant wykonujący naprawy kas, drukarek i urządzeń peryferyjnych. Obecnie wiedzę tam zdobytą wykorzystuje tworząc od podstaw nowe kasy i drukarki fiskalne Posnetu.

Wszystkie teksty autora