Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Kariera

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W NASZEJ FIRMIE?

To firma, która kieruje się dobrymi zasadami prowadzenia biznesu. Dba o pracowników, klientów i podatników.

Pracownikom oferuje wyzwania i rozwój, wsparcie mentorskie podparte wieloletnim doświadczeniem oraz bogaty pakiet socjalny oczekując od nich zaangażowania i kompetencji.

Klientom i podatnikom dostarcza solidne i innowacyjne urządzenia fiskalne.

Aktualne rekrutacje
Programista C++ -EMBEDDED - pełny etat

Praca dla doświadczonego Programisty, który cechuje się umiejętnością analitycznego myślenia, dokładnością, bardzo dobrą umiejętnością programowania w C oraz C++ jak również znajomością narzędzi systemów wersjowania oraz czytania schematów elektronicznych .

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języków programowania C i C++,
  • umiejętności czytania schematów elektronicznych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej projektów,
  • wykształcenia wyższego - technicznego,
  • doświadczenia z mikrokontrolerami z rodziny ARM,
  • umiejętności pracy w dużym zespole,
  • znajomości narzędzi systemów wersjonowania.

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowywaniu koncepcji nowych funkcjonalności i nowych produktów,
  • diagnozowanie i naprawa problemów w oprogramowaniu,
  • udział w tworzeniu narzędzi wspomagających prace projektowe,
  • koordynacja wydajności i bezpieczeństwa tworzonego oprogramowania
  • rozwijanie oprogramowania dla projektowanych urządzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV. Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Niniejszym oświadczam, że jestem zainteresowany/zainteresowana udziałem w rekrutacji prowadzonej przez spółkę „POSNET Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Municypalnej 33, 02-281 Warszawa (dalej: POSNET) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W związku z powyższym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POSNET w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji. Zgoda niniejsza dotyczy kategorii danych, które wskazane zostały w ogłoszeniu, a także danych, o które POSNET zapytuje kandydatów do pracy w formularzu zgłoszenia rekrutacyjnego. Oświadczam również, iż zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi prawach.
Pracownik w Dziale Technicznym

Osoba na stanowisku pracownika technicznego odpowiedzialna będzie za:

  • Systematyczne przeglądy, konserwacje i drobne naprawy w zakresie robót: budowlanych, elektrycznych, mechaniczno - ślusarskich, stolarskich, hydraulicznych.
  • Bieżące kontrolowanie instalacji elektrycznej,
  • Dokonywanie napraw instalacji elektrycznej i osprzętu zgodnie z przepisami bhp, ppoż i SEP.
  • Dokonywanie napraw wyposażenia biurowego,
  • Dokonywanie bieżących napraw, usuwanie drobnych usterek technicznych oraz konserwacja instalacji wodno – kanalizacyjnej oraz grzewczej.

Wymagania:

  • wykształcenie  zawodowe lub średnie techniczne,
  • odpowiedzialność i dynamika w działaniu,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1  kV,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe oczekiwania:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w branży ogólno - budowlanej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju,
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) klikając w przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem

Handlowiec Region: mazowieckie

Do obowiązków zatrudnionej osoby należało będzie:

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych
  • Kompleksowa obsługa, doradztwo i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Koordynacja i nadzorowanie realizacji zamówień
  • Obsługa transakcji i fakturowanie
  • Monitorowanie rynku branżowego
  • Prowadzenie działań handlowych na rynku lokalnym

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet szkoleń
  • Pakiet socjalny

Jeśli masz świadomość, że o sukcesie firmy decydują ludzie, a na jej istnienie mają wpływ Klienci, prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

POZNAJ NASZĄ KULTURĘ ORGANIZACJI

Tworzymy zgrany zespół ludzi pracujących z pasją i oddaniem. Znacząca większość pracowników związana jest z firmą od samego początku, lub szczyci się kilkunastoletnim stażem pracy. Jesteśmy do siebie przyjaźnie nastawieni, razem tworzymy i wspieramy się. W codziennej pracy wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem a motywacją do działania jest zadowolenie klienta.

POZNAJ KORZYŚCI

Praca w zespole doświadczonych fachowców oraz wsparcie ekspertów branży fiskalnej gwarantuje ciągły rozwój, pracę w ciekawych projektach tworząc profesjonalne stanowisko pracy. Podążając za maksymą "w zdrowym ciele zdrowy duch" siedziba firmy oddaje do dyspozycji pracowników salę sportową z siłownią.