Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Potrzeba bohatera - monitory Hisense MD15V w sklepach Żabka

28 listopada 2018, Środa
Autor:
Rafał Stasiak

Wszyscy pamiętamy hit Bonnie Tyler "I need a hero". Tekst tej piosenki idealnie pasuje do sieci Żabka. Jej sklepy potrzebowały prawdziwego superbohatera do stanowiska kasowego.

I go znalazły! Dzięki Posnetowi!

Monitory Hisense MD15V, dystrybuowane przez autoryzowanych Dilerów Posnet, charakteryzują się wysoką jakością, dużą odpornością oraz bezawaryjnością. Monitory MD15V są popularne na rynku chińskim, gdzie dotychczas zainstalowano ich ponad 80 tysięcy. Teraz 1800 sztuk tych urządzeń pracuje w Żabkach.

Żabka – 2 miliony klientów dziennie

Przez 20 lat obecności na polskim rynku Żabka zdobyła pozycję lidera segmentu modern convenience. Ta nazwa odnosi się do małych sklepów, zazwyczaj usytuowanych na osiedlach, czy w miejscach o dużej ruchliwości, gdzie handluje się głównie towarami bieżącej potrzeby.

Żabka może pochwalić się ponad 5 tysiącami takich placówek oraz 3,5 tysiącami franczyzobiorców. Sieć obsługuje 2 miliony klientów dziennie, którzy kupują tam artykuły spożywcze, odbierają przesyłki, obstawiają zakład Lotto, czy też mogą zjeść ciepłą przekąskę lub wypić gorącą kawę.

Bohater poszukiwany

Przy takim natężeniu ruchu klientów i tak dużej różnorodności oferowanych usług, sprzedawcy Żabki potrzebowali wyjątkowego monitora. Odpornego na uszkodzenia i wszelkiego rodzaju zabrudzenia lub zalania ( w sklepie o takiej charakterystyce jak Żabka, czasami się to zdarza), a do tego właściwie bezawaryjnego. Monitora zdolnego do wytężonej pracy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Prawdziwego bohatera wśród ekranów!

Posnet – firma pierwszego wyboru

Żabka nie miała wątpliwości, komu zaufać przy wyborze sprzętu do swoich sklepów. Posnet to czołowa firma w branży urządzeń, posiadająca 25 - letnie doświadczenia na rynku, olbrzymią wiedzą i grono wysoko wykwalifikowanych Dilerów.
Wybór padł na monitor Hisense MD15V, doskonale sprawdzony w trudnych warunkach i dystrybuowany w Polsce wyłącznie przez sieć dystrybucji Posnet. I to był strzał w dziesiątkę!

Hisense  MD15V – nie ma mocnych!

Monitor Hisense MD15V  spełnił wszystkie, niezwykle wysokie wymagania sieci Żabka. Jego instalowanie w sklepach rozpoczęło się w kwietniu 2017 roku, a cała operacja potrwa do końca 2019 roku. Do tej pory w Żabkach pracuje 1800 sztuk tego urządzenia. Na stanowiskach kasowych towarzyszy mu drukarka fiskalna Thermal HD.

Wiadomo, że w Żabce liczy się szybkość obsługi i wielozadaniowość. Jednocześnie trzeba sprzedawać produkty kupowane przez jednego klienta, dla kolejnego przygotowywać przekąskę, a w międzyczasie innemu parzyć kawę. Wszystko to, oczywiście, w odpowiednio szybkim tempie. To powoduje, że łatwo o pobrudzenie czy uszkodzenie sprzętu przy stanowisku kasowym.

Monitor Hisense MD15V, dzięki swojej stabilnej konstrukcji, jest trudny do przewrócenia i wyjątkowo odporny na wszelkie uszkodzenia. Nie straszne są mu również zalania czy pobrudzenia. Ale to, oczywiście, nie wszystkie jego zalety!

Hisense MD15V  - obsługuj, czym chcesz!

Ekran dotykowy monitora Hisense MD15V reaguje na dotyk dowolnym przedmiotem. To sprawia, że możesz go obsługiwać zarówno w grubej rękawicy tekstylnej, mokrą dłonią lub miękkim narzędziem (na przykład gumką przy ołówku lub długopisie).

Wszystko to, pozwala sprzedawcom w sklepach Żabki obsługiwać klientów szybko i sprawnie, bez względu na warunki i okoliczności.

Hisense MD15V – jasny ekran

Hisense MD15V posiada bardzo jasny ekran (420 cd/m2), co wyróżnia go na tle konkurencji. Dzięki temu, przeglądanie na nim jakichkolwiek danych nie stanowi problemu, niezależnie od intensywności światła w pomieszczeniu.

Związek na lata

Monitory Hisense MD15V, podobnie jak inne produkty tej firmy, chętnie wdrażane są w sklepach na całym świecie. Dotyczy to również Żabki, gdzie do końca 2019 roku planowana jest instalacja kolejnych urządzeń.

Niezawodność monitorów w sieci Żabka wynika również z doskonale prowadzonego procesu wdrożenia, za które odpowiadają najbardziej doświadczeni Partnerzy Posnet.

Takie cechy jak funkcjonalność, żywotność i bezawaryjność modelu MD15V pozwalają sądzić, że jeszcze przez długie lata będzie on obecny w sklepach Żabka.

Najczęściej oglądane

18.07.2022
Grzegorz Wdowiński
Czy zestaw POS może być tani? Może!
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
01.06.2022
Posnet Polska S.A.
Skąd się bierze wysoka jakość urządzeń P ...
czytaj więcej

Przeczytaj także

24.08.2018
Paweł Świstek
Serwis Twojej kasy na wyciągnięcie ręki.
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
19.06.2019
Rafał Stasiak
Rozwój kas samoobsługowych w Polsce
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

wróć do listy