Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie

Drukarki kodów kreskowych

Posnet Polska S.A dostarcza niezawodne systemy druku w różnych branżach m.in. w handlu detalicznym, produkcji, logistyce, sektorze ochrony zdrowia i automatyzacji pracy w terenie.

HANDEL DETALICZNY

Podstawową czynnością w każdym sklepie jest oznakowanie wszystkich towarów etykietami. Do drukowania etykiet przeznaczonych do znakowania produktów nie posiadających kodów producenta idealnie sprawdzają się drukarki stacjonarne. Drukarki stacjonarne w zależności od ilości drukowanych etykiet możemy podzielić m.in.: na biurkowe, zazwyczaj stosowane przy znakowaniu mniejszej ilości produktów i drukarki półprzemysłowe dedykowane do większych sklepów i do znakowania większych partii towarów. Powszechnie używane w sklepach detalicznych są także drukarki przenośne, ułatwiające etykietowanie półek w sali sprzedaży. Użytkownicy mogą dzięki nim szybko i łatwo wprowadzić zmiany cen, eliminując przy tym błędy. Urządzenia idealnie pasujące w handlu detalicznym to: 

Drukarki biurkowe:

 • Seria PC (PC23; PC43)

Drukarki półprzemysłowe (klasy średniej):

 • Seria PD (PD41; PD42; PD43; PM43)

Drukarki przenośne:

 • Seria PB i PR
PRACA W TERENIE

Pracownicy mobilni nie muszą już korzystać ze stacjonarnych komputerów i drukarek. Dzięki drukarkom przenośnym firmy Zebra mogą oni swobodnie pracować w miejscu, w którym się aktualnie znajdują. Nie muszą za każdym razem wracać do biura aby wydrukować potrzebny dokument. Drukarki przenośne idealnie sprawdzają się jako urządzenia pomocne przy dostawach do sklepów, przy zmianach cen na półkach, wyjazdach serwisowanych czy kontrolnych. Wykorzystywane są także w pracy służb parkingowych do wystawiania mandatów i drukowania zawiadomień o naruszeniu przepisów parkingowych. 

Firma Posnet Polska S.A poleca:

Drukarki przenośne:

 • Seria PB i PR
 • Seria PW
ADMINISTRACJA PUBLICZNA

Urzędy administracji publicznej mogą osiągnąć większą efektywność dzięki wykorzystywaniu specjalistycznych drukarek etykiet m in: do znakowania dokumentów, zarządzania środkami trwałymi czy drukowania kodów na książkach w bibliotekach.

Rozwiązania dla sektora administracji publicznej:

Drukarki biurkowe (termiczne):

 • Seria PC

Drukarki półprzemysłowe (klasy średniej):

 • Seria PD i PM
LOGISTYKA

Firmy logistyczne potrzebują wytrzymałych i niezawodnych drukarek – od magazynu po dostawy – do drukowania np. pokwitować odbioru towarów, zamówień do kompletacji, etykiet wysyłkowych i dowodów dostawy na miejscu u klienta.

Idealnym rozwiązaniem dla branży logistycznej są:

Drukarki biurkowe (termiczne):

 • Seria PC

Drukarki półprzemysłowe (klasy średniej):

 • Seria PD i PM
PRODUKCJA

W produkcji najważniejszymi elementami są szybkość i dokładność. Producenci mają duży wybór, od modeli wysokiej klasy do zastosowań w automatycznych systemach etykietujących na liniach produkcyjnych po bezprzewodowe drukarki przenośne w magazynie.

Idealnym rozwiązaniem dla branży produkcyjnej są:

Drukarki półprzemysłowe (klasy średniej):

 • Seria PD i PM

Drukarki przemysłowe (klasy wysokiej):

 • Seria PX4i i PX6i
SŁUŻBA ZDROWIA

Stosowanie systemów automatycznej identyfikacji w służbie zdrowia pozwala ograniczać liczbę pomyłek w niewłaściwym podawaniu leków lub krwi pacjentom albo zastosowania niewłaściwego leczenia z powodu błędnej identyfikacji lub niedokładnego etykietowania próbek i kart pacjentów.

 • Seria PC