Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Czy zestaw POS może być tani? Może!

18 lipca 2022, Poniedziałek
Autor:
Grzegorz Wdowiński

Zestaw POS to rozbudowane stanowisko sprzedaży. Prawdziwe centrum zarządzania. Jednak jego cena oszałamia. Może sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych. Czy POS może być tańszy? Może! Dowodem Vero – nowy POS w ofercie Posnet Polska S.A.

Zestaw POS

Dla niewtajemniczonych - na POS składają się takie urządzenia jak: drukarka fiskalna, program sprzedażowy i komputer z ekranem dotykowym lub tablet. Taki team pozwala na bardzo wydajne zarządzanie stanami magazynowi oraz sprzedażą.

Zestaw POS oferuje wiele opcji, które zależą przede wszystkim od charakteru branży, w której działa. W każdym razie system POS to duża swoboda zarządzania stanowiskiem kasowym i procesem sprzedaży.

Kogo stać na POSa w dzisiejszych czasach?

Jednak zestaw POS ma swoją cenę. Jego koszt waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Rosną czynsze i stopy procentowe, inflacja wrzuciła piąty bieg i nie ma zamiaru się zatrzymać. To zmusza klientów do oglądania każdej złotówki dwa razy, zanim ją wydadzą.

Przedsiębiorcy również szukają oszczędności i optymalnych rozwiązań dotyczących stanowiska sprzedaży. Chcą utrzymania wydajności przy minimalizowaniu kosztów.

Więc kogo dzisiaj stać na POSa?

Klientów Posnet! Tych, którzy zdecydują się na Posnet Vero. Ty też możesz je mieć!

Co to jest Posnet Vero?

Posnet Vero to jedno, nieduże urządzenie. To kompaktowy POS, pozwalający użytkownikowi na zbudowanie funkcjonalnego i efektywnego stanowiska kasowego. Na Posnet Vero składa się drukarka fiskalna ONLINE, platforma sprzętowa POS z ekranem dotykowym oraz aplikacja sprzedażowa. Vero działa w oparciu o system operacyjny Android 11.

Dzięki temu nie musisz już w pocie czoła kompletować całego zestawu POS, kupować kolejnych urządzeń i mozolnie konfigurować ich ze sobą. Posnet Vero jest gotowe do pracy od razu po uruchomieniu. Wyciągasz je z opakowania i działa. Już i teraz.

Nabywając Posnet Vero oszczędzasz czas, nerwy i co najważniejsze – pieniądze!

Dodam, że Posnet Vero jest w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez Posnet. To zapewnia technologiczną stabilność urządzenia, a co za tym idzie Twoją spokojną pracę.

Aplikacje sprzedażowe

Na Vero pracujesz na dedykowanej aplikacji sprzedażowej. Aplikacja jest dopasowana do indywidualnych wymagań, zależnie od branży, w jakiej działasz.

Bezpieczne użytkowanie

Dystrybucja systemu Android 11, w oparciu o który działa Vero, jest przygotowana i kontrolowana przez Posnet. Aplikacja sprzedażowa zainstalowana na Vero jest dokładnie zweryfikowana. Dzięki temu korzystasz z urządzenia bezpiecznie i zgodnie z przeznaczeniem.

Ergonomia i nowoczesność

Posnet Vero jest ergonomiczne i kompaktowe, więc doskonale odnajdzie się nawet na małej przestrzeni stanowiska sprzedażowego. Jest to spore ułatwienie umożliwiające zagospodarowanie wolnej przestrzeni na dodatkową ekspozycję towaru.

Dla porządku napiszę, że Posnet Vero wyposażone jest w ekran dotykowy 10,1" o rozdzielczości 1280x800 pikseli i 16 mln kolorów. Ma wrzutowy mechanizm drukujący i 60 m rolkę papieru. W efekcie praca na urządzeniu jest intuicyjna, sprawna i szybka, co pozytywnie wpływa na efektywną obsługę klienta.

Poza tym Posnet Vero spełnia wszystkie standardy nowoczesnego urządzenia fiskalnego. Ma niezbędny komplet interfejsów: Ethernet, WiFi, bluetooth, USB, co umożliwia sprawne podłączenie i współpracę z takimi urządzeniami jak: waga, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy, drukarka paragonowa, szuflada.

Warto też zauważyć, że interfejsy sieciowe (Ethernet i WiFi) pozwalają na zdalną obsługę urządzenia, a przez bluetooth skomunikujemy bezprzewodowo np.: wagę czy skaner.

Czyli, wszystko jest jak trzeba.

Ile to kosztuje?

No i wreszcie przechodzimy do tego, co najważniejsze – cena! Ile kosztuje Posnet Vero? Naprawdę niedużo! Kupujesz jedynie drukarkę fiskalną (na którą przysługuje Ci odliczenie z US w wysokości 700 złotych, wszak to ONLINE). Jej cena to jedynie 1999 złotych netto.

Natomiast z platformy POS oraz aplikacji sprzedażowej (wersja podstawowa) korzystasz w ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 100 zł netto.

Dobra cena? Pewnie, że dobra!

O co chodzi z tym wynajmem?

Dobrze, a dlaczego wynajmuje się platformę POS i aplikację sprzedażową? System wynajmu wynika z tzw. ekonomii współdzielenia. To trend, który jest niezwykle popularny na całym świecie. I z którego wszyscy, coraz chętniej korzystamy. Zamiast kupować, wynajmujemy rzecz czy usługę. Dzięki temu, płacimy mniej, bo opłacamy jedynie użytkowanie danego produktu. To wszystko jest właśnie ekonomia współdzielenia. Nie musisz wszystkiego kupować, ale ze wszystkiego możesz korzystać.

Ekonomia współdzielenia to swoboda wyboru, elastyczność działania i niskie koszty na start, czyli wszystko to, czego tak bardzo potrzebujesz.

I dokładnie tak możesz użytkować Posnet Vero.

W ramach niskiego abonamentu zyskujesz konkretne korzyści: w całym okresie użytkowania pełną gwarancję na platformę sprzętową POS, pewność aktualizacji aplikacji i systemu Android.

Wynajmujesz, korzystasz, oszczędzasz.

Posnet Vero – pierwszy POS z rodziny SAIO

Aż chce się napisać, parafrazując klasyka: „Vero, to nie jest nasze ostatnie słowo”:) Ale dość żartów. Konkrety. Posnet Vero to pierwsze urządzenie z nowej, produkowanej przez Posnet, rodziny urządzeń SAIO (system all in one).

Rodzina SAIO to kompleksowe rozwiązania fiskalne, kompaktowe POSy, skonstruowane w modelu all in one i funkcjonujące w oparciu o system operacyjny Android 11.

Urządzenia z rodziny SAIO są zintegrowane z drukarką fiskalną i aplikacją sprzedażową. A ich wspólną cechą jest to, że oferują przedsiębiorcy pewność i stabilność działania, swobodę wyboru, rozbudowane funkcjonalności oraz niskie koszty użytkowania.

Podsumowanie

Szukasz urządzenia prostego w obsłudze, nowoczesnego i dającego Ci dużą swobodę wyboru? Kompleksowego i wielofunkcyjnego POS-a?

No to, już znalazłeś – Posnet Vero!

Najczęściej oglądane

18.07.2022
Grzegorz Wdowiński
Czy zestaw POS może być tani? Może!
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
01.06.2022
Posnet Polska S.A.
Skąd się bierze wysoka jakość urządzeń P ...
czytaj więcej

Przeczytaj także

23.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Czy możesz zwiększyć zyski modyfikując p ...
Zagadnienia fiskalne Wagi
czytaj więcej
02.07.2020
Marcin Chlebicki
Pospay ONLINE – szybko i bezgotówkowo
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

wróć do listy