Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Skąd się bierze wysoka jakość urządzeń Posnet? Video!

01 czerwca 2022, Środa
Autor:
Posnet Polska S.A.

- To jest kasa fiskalna, tego się nie lubi – twierdzi dyrektor ds. Jakości i Produkcji w Posnet Jolanta Mokosa. - W związku z tym to musi być solidne i bezawaryjne – dodaje. I dokładnie taka dewiza przyświeca nam przy produkcji naszych urządzeń.

Dyrektor Mokosa wie co mówi. To ona razem ze współpracownikami stworzyła w Posnet autorski system jakości, którego zazdrości nam cała branża fiskalna, a klienci doceniają, masowo kupując nasze urządzenia. 

Potwierdzają to liczby: 

- 1 – wadliwość naszych urządzeń nie przekracza 1%
- 1 500 000 – tyle już sprzedaliśmy naszych urządzeń, co czyni nas liderem rynku fiskalnego.

Na czym polega system jakości Posnet? Jakie są jego główne założenia? Jak są realizowane? To wszystko możecie zobaczyć w przygotowanym przez nas filmie!

Każdy etap jest ważny

Nasz system zaleca, żeby na każdym etapie produkcji przykładać maksymalną wagę do kwestii jakości. Od fazy projektowania, poprzez produkcję, do niemal ostatniego momentu przed wysłaniem urządzenia do klienta końcowego, nasze kasy i drukarki fiskalne przechodzą szereg testów jakościowych. 

Do najważniejszych z nich należą:

-  komora badań elektromagnetycznych
-  test wytrzymałościowy, tzw. „trzepak”
- „crash” test
-  kontrola produkcyjna urządzeń

… aż po ostatni test, kiedy to wyrywkowo sprawdzane są urządzenia już zapakowane i czekające na przekazanie do magazynu.

Wymagania UE

Oprócz tego, nasze produkty przechodzą zewnętrzne, laboratoryjne badania weryfikujące znak CE. Stwierdza on, że dany wyrób jest zgodny z wymaganiami UE pod względem bezpieczeństwa, kompatybilności elektromagnetycznej czy dyrektywy radiowej. 

Wszystko dla klienta końcowego

Robimy to, żeby żeby klient końcowy dostał urządzenie, którego „się nie lubi”. Żeby otrzymał urządzenie niezawodne i bezawaryjne. Takie, które pozwoli mu spokojnie prowadzić biznes.

Jakość Posnet – praca wielu osób

Wszystkie te skomplikowane testy, cała ta żmudna, wymagająca niesamowitej precyzji działalność wykonywana jest przez zespół konstruktorów Posnet, pracowników Działu Sterowania Jakością i Działu Produkcji. Ich mrówcza praca często pozostaje w cieniu, a przecież ma kluczowe znaczenie dla rynkowej pozycji firmy. Również dla ugruntowania, wśród klientów końcowych, opinii o Posnet jako producencie urządzeń fiskalnych najwyższej jakości. 

W filmie, oprócz opowieści o systemie jakości Posnet, staramy się oddać szacunek osobom bezpośrednio przyczyniającym się do wysokiego poziomu naszych produktów. 

- W którym miejscu jest nasza firma, na to pytanie może odpowiedzieć tylko klient – stwierdza pod koniec filmu dyrektor Mokosa. Patrząc na twarde dane sprzedażowe odpowiedź klienta jest jednoznaczna. Posnet to dla niego synonim jakości, a nasze urządzenia są warte zakupu.

Najczęściej oglądane

18.07.2022
Grzegorz Wdowiński
Czy zestaw POS może być tani? Może!
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
01.06.2022
Posnet Polska S.A.
Skąd się bierze wysoka jakość urządzeń P ...
czytaj więcej

Przeczytaj także

12.03.2021
Grzegorz Wdowiński
Kasa fiskalna ONLINE dla salonu kosmetyc ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
29.08.2019
Marcin Chlebicki
Jakie są główne zalety Pospay?
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

wróć do listy