Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Jakimi funkcjami wyróżnia się Bingo Max ONLINE?

25 listopada 2020, Środa
Autor:
Robert Szmidt

Kiedy w 1999 roku debiutowała Posnet Bingo, pewnie mało kto przypuszczał, że jest to początek prawdziwie kultowej linii kas fiskalnych. Jednak kasa Bingo zrobiła furorę! Teraz, po ponad 20 latach i 6 kolejnych, coraz doskonalszych urządzeniach z tej serii, pojawia się Bingo Max – efektowne zwieńczenie całej linii. Czym Bingo Max wyróżnia się na tle poprzedników?

Bingo – innowacyjność i solidność

Pierwsza kasa z linii Bingo była prawdziwie innowacyjnym rozwiązaniem na ówczesnym rynku fiskalnym. Do produktu Posnet, drobnych przedsiębiorców przyciągała nie tylko atrakcyjna cena, ale również zwarta konstrukcja, intuicyjna obsługa, wysokiej jakości technologia i wielość oferowanych funkcji.

Czegoś takie nie było, więc nic dziwnego, że kasa Bingo szybko znalazła się w tysiącach sklepów osiedlowych czy małych punktów handlowo-usługowych.

Kolejne modele z linii – Bingo Plus, Bingo HS czy Bingo XL – również sprzedawały się doskonale. Każdy oferował nowe funkcjonalności i rozwiązania, które spełniały coraz wyższe wymagania użytkowników.

Bo to właśnie przede wszystkim dla nich, dla tysięcy polskich drobnych przedsiębiorców, powstawały kolejne kasy Bingo. To ich prace miały ułatwiać i im zapewniać biznesowy komfort w zmieniających się warunkach prawno-ekonomicznych. 

Kasy z linii Bingo były gwarantem fiskalnej solidności dla setek tysięcy mniejszych i większych biznesów w pełnej zakrętów i ostrych wiraży gospodarczej historii Polski ostatnich 20 lat. 

Bingo w erze ONLINE

Ostatnim jak dotąd produktem z omawianej serii jest zeszłoroczna Bingo ONLINE. Przygotowana specjalnie dla tych przedsiębiorców, którzy chcą lub są zobligowani do korzystania z urządzeń fiskalnych ONLINE. Kasa oferuje szereg przydatnych rozwiązań, w tym m. in. trzy sposoby komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

Bingo Max – maxymalnie doskonała

Teraz na scenę wkracza Bingo Max ONLINE, ostatnie osiągnięcie kultowej linii. Kasa o funkcjonalnej obudowie, niedużych rozmiary (249 x 99 x 207 mm), intuicyjnej i wygodnej klawiaturze. Jednak Bingo Max oferuje użytkownikowi o wiele więcej! Nazwa nie jest przypadkowa. Max, ponieważ w niedużej obudowie udało się zamknąć maksimum funkcji. Po prostu – maxymalnie doskonała!

Jakimi funkcjami wyróżnia się Bingo Max?

Komunikacja z CRK

Bingo Max zapewnia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas za pomocą interfejsów:
- USB
-WiFi
- Ethernet
- modem 3G.

Transakcje bezgotówkowe

Bingo Max współpracuje z terminalem płatniczym Netpay. Pozwala to realizować płatności bezgotówkowe bezpośrednio na kasie. Dodatkowo, Netpay może zapewniać kasie połączenia z CRK.
 

Duża baza towarowa (PLU)

W standardowej wersji Bingo Max jest to 10 000 PLU, z możliwością rozszerzenia nawet do 30 000 PLU.

Szybka wymiana papieru

W kasie zastosowano mechanizm drukujący „drop in” - wrzuć i drukuj, który zapewnia szybką wymianę papieru.

Graficzne wyświetlacze
Pod świetlane graficzne wyświetlacze z dużą i czytelną czcionką podnoszą jakość obsługi klienta. 

Funkcjonalna klawiatura
Możliwość zaprogramowania do 42 klawiszy skrótu do takich funkcji jak sprzedaż szybka czy płatności kartą.

Współpraca z innymi urządzeniami
Bingo Max współpracuje z: 
- wagą, 
- czytnikiem kodów kreskowych, 
- szufladą kasową,
- terminalem płatniczym.

Bingo Max – nowe wyzwania, nowa kasa

Dziś, mały i średni biznes stoi przed kolejnymi wyzwaniami. Dlatego Bingo Max, kasa nowoczesna i funkcjonalna, ale ze sprawdzonej od lat rodziny fiskalnej, będzie dla nich znakomitym wsparciem w prowadzeniu biznesu.

Najczęściej oglądane

18.07.2022
Grzegorz Wdowiński
Czy zestaw POS może być tani? Może!
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
01.06.2022
Posnet Polska S.A.
Skąd się bierze wysoka jakość urządzeń P ...
czytaj więcej

Przeczytaj także

15.01.2021
Grzegorz Wdowiński
Faktury do paragonu bez numeru NIP
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
29.08.2019
Marcin Chlebicki
Jakie są główne zalety Pospay?
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

wróć do listy