Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie

Dlaczego warto kupować w Posnet?

Bezpieczeństwo inwestycji

Urządzenia z ekranami dotykowymi traktowane są w sieci dystrybucji Posnet jako sprzęt specjalistyczny przeznaczony do zastosowań profesjonalnych (czyli sprzęt służący do zarabiania pieniędzy). Pracując z tą koncepcją zapewniamy sprzedawanym przez nas urządzeniom wsparcie produktowe na najwyższym możliwym poziomie.

Dbamy o ciągły rozwój wiedzy technicznej w naszej sieci sprzedaży, kontrolujemy na bieżąco jakość wszystkich wprowadzanych na polski rynek urządzeń, zdobywamy doświadczenia z wdrożeń w Polsce i wymieniamy je z naszymi zagranicznymi partnerami.
Doskonale wiemy jak ważne są warunki dostaw, możliwość testowania sprzętu, zaplecze serwisowe i terminowość dostaw. Nasze zaangażowanie ma zasadniczy cel: chcemy żeby każdy, kto zdecydował się na współpracę z Posnet był przekonany że dobrze zainwestował swoje pieniądze, czas i energię.

Wsparcie techniczne na wysokim poziomie

Firma Posnet rozpoczęła dystrybucję urządzeń z ekranami dotykowymi pod koniec drugiej połowy lat 90-tych.

Tysiące monitorów i terminali, które wprowadziliśmy na polski rynek, dostarczają nam cenną wiedzę produktową. Dzięki doświadczeniu wiemy w jaki sposób należy dobierać technologie dotykowe do różnych typów instalacji, jakie stosować typy montażu i jak skutecznie radzić sobie w nietypowych warunkach środowiskowych.

Tysiące pytań od użytkowników na które szukaliśmy odpowiedzi sprawiły że dzisiaj nasi fachowcy doskonale radzą sobie z trudnymi sytuacjami.

Dzięki dobremu wsparciu technicznemu ze strony Posnet:

  • Wybierzesz optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
  • Uzyskasz niezbędne informacje potrzebne podczas wdrożenia: rysunki techniczne wszystkich produktów, wykaz dostępnych opcji montażowych i sterowniki do różnych systemów operacyjnych.
  • Uzyskasz kompletną certyfikację, gwarantującą zgodność nabytych urządzeń z polskim prawem.
  • Otrzymasz wsparcie techniczne przy ewentualnych problemach z instalacją
Lokalna platforma logistyczna

Pełna oferta urządzeń dotykowych dystrybuowanych przez Posnet obejmuje ponad 60 różnych modeli urządzeń, z których większość dostępny jest przynajmniej w kilku konfiguracjach. Łącznie daje to kombinację ok. 230 różnych produktów. Wraz z grupą akcesoriów liczba ta wzrasta do ponad 350 różnych pozycji magazynowych. Chcąc zapewnić możliwie najlepszą dostępność urządzeń podzieliliśmy ofertę na trzy poziomy dostępności:

  • Poziom 1 - urządzenia popularne, których ilości są z dużym zapasem utrzymywane w systemie magazynowym Posnet.
  • Poziom 2 - urządzenia wyspecjalizowane, których podstawowe ilości są utrzymywane w systemie magazynowym Posnet. Większe ilości są w miarę potrzeb sprowadzane na zamówienia klientów.
  • Poziom 3 - urządzenia niszowe, których ilości nie są utrzymywane w systemie magazynowym Posnet. Sprowadzamy je wyłącznie na specjalne zamówienia.

Obecnie w naszych magazynach znajdują się setki różnych produktów Elo Touch Solutions oraz Hisense. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać duże ilości popularnego sprzętu na drugi dzień roboczy. Urządzenia wyspecjalizowane, które najczęściej w Polsce wykorzystuje się w pojedynczych instalacjach zazwyczaj dostępne są w ilościach do 3 sztuk na drugi dzień roboczy od momentu złożenia zamówienia. Terminy realizacji większych ilości sprzętu wynoszą zazwyczaj do 3 tygodni.

Składając zamówienie w sieci sprzedaży Posnet zyskujesz:

  • Krótkie czasy dostaw sprzętu
  • Możliwość zakupu urządzenia z prawem zwrotu (nie dotyczy urządzeń niszowych). Zakup tego typu pozwoli Ci np. przetestować urządzenie, przymierzyć je w miejscu instalacji itd. (zobacz: Polityka wypożyczeń i zwrotów sprzętu)
  • Atrakcyjne ceny - dostosowane do potrzeb polskiego rynku