Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Bezpieczne transakcje z Pospay ONLINE

09 kwietnia 2020, Czwartek
Autor:
Marcin Chlebicki

W czasie zagrożenia epidemiologicznego umożliwienie klientom przeprowadzanie płatności bezgotówkowych, to dla przedsiębiorcy nie tylko szansa na ich utrzymanie, ale i na zachowanie zdrowia swojego oraz klientów. Dlatego tym bardziej warto korzystać z Pospay ONLINE.
 

Wszyscy, od Światowej Organizacji Zdrowia, przez rząd, po Komisję Nadzoru Bankowego rekomendują płatności bezgotówkowe jako transakcje zdecydowanie bezpieczniejsze niż klasyczne zakupy za pomocą gotówki.
 
W związku z tym, zwiększono ostatnio limit płatności zbliżeniowych, który wzrósł do 100 zł. Dzięki temu, można zapłacić większą sumę, bez konieczności wprowadzania PIN-u na terminalu.
 
Wynika to z tego, że na banknotach i monetach może po prostu znajdować się wirus. Natomiast płatności dokonywane za pomocą kart płatniczych czy urządzeń mobilnych są zdecydowanie bezpieczniejsze.
 
W jaki sposób transakcje bezgotówkowe minimalizują zagrożenie rozprzestrzeniania  się wirusa?
 
- Płatności bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu sprzedawcy z klientami, a także z powierzchniami, na których może przebywać wirus. 
 
- W sytuacji, gdy dokonuje się płatności bezgotówkowych zachowana zostaje bezpieczna odległość między klientem a sprzedawcą.
 
Dlatego tak istotne jest, żeby przedsiębiorca dysponował terminalem płatniczym. A najprostszy sposób, w jaki może go pozyskać, to nabycie Pospay ONLINE.
 
Pospay ONLINE – bezpieczne transakcje
 
Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay ONLINE to urządzenie, które składa się z kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Przedsiębiorca nie musi żmudnie kompletować całego zestawu POS, podpisywać oddzielnych umów na zakup urządzenia fiskalnego i terminala. Od razu dostaje kompletne, wielofunkcyjne urządzenie fiskalne.
 
Dzięki Pospay ONLINE, zrealizuje się płatności bezgotówkowe wykonywane wszystkimi rodzajami kart płatniczych. Pospay ONLINE obsługuje również transakcje realizowane za pomocą urządzeń mobilnych.
 
Do tego Pospay ONLINE jest urządzeniem niedużym, więc bez problemu można go umieścić w wybranym punkcie sklepu czy punktu usługowego. A wydajne akumulatory pozwalają na długą pracę urządzenia bez dodatkowego ładowania.
 
Pospay ONLINE = bezpieczeństwo
 
Pospay ONLINE to nie tylko wygoda i szybkość obsługi klienta. Pospay ONLINE to również bezpieczeństwo transakcji.
 
Więcej o Pospay ONLINE tutaj.

Najczęściej oglądane

21.05.2021
Grzegorz Wdowiński
Kasy ONLINE i płatności bezgotówkowe w s ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
06.05.2021
Grzegorz Wdowiński
Kasy ONLINE dla firm świadczących usługi ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

Przeczytaj także

23.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Czy możesz zwiększyć zyski modyfikując p ...
Zagadnienia fiskalne Wagi
czytaj więcej
24.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Monitoring w sklepie – Twój osobisty och ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

wróć do listy