Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Jakie są główne zalety Pospay?

29 sierpnia 2019, Czwartek
Autor:
Marcin Chlebicki

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay nie jest urządzeniem, które ma zastąpić tradycyjne urządzenia fiskalne. Jednak jego atuty są trudne do przecenienia!
 

Kasy i drukarki fiskalne są chętnie kupowane i użytkowane przez podatników. I z pewnością tak będzie i w przyszłości. Jednak potrzeby przedsiębiorców ciągle ewoluują. Nowe gałęzie biznesu i nowe sposoby prowadzenia działalności gospodarczej wymagają nowatorskich urządzeń fiskalnych. Takich właśnie jak Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay.
 
Główne zalety Pospay to: wielofunkcyjność, obsługa transakcji bezgotówkowych i mobilność.
 
All in one
Coraz popularniejszą tendencją w branży technologicznej jest konstruowanie urządzeń wielofunkcyjnych, o niedużych rozmiarach. Urządzenia w stylu “all in one” są rozchwytywane przez klientów, co pokazuje, jak ważne w dzisiejszych czasach są: wielozadaniowość i wygoda użytkowania.
 
Pospay to połączenie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.
 
Pospay może pracować zarówno jako autonomiczne urządzenie fiskalne ( w trybie kasowym) jak i jako element większego systemu sprzedaży ( tryb drukarkowy). Przejście między tymi trybami jest szybkie i intuicyjne.
 
Zobacz film o zmianie trybu pracy Pospay.
 
Korzyści
Dla przedsiębiorcy to niezwykle przydatna cecha. Dzięki niej zaoszczędzi pieniądze, bo Pospay może mu zastąpić zarówno kasę, jak i drukarkę fiskalną. Również w momencie, kiedy przedsiębiorca będzie chciał zmieniać lub rozbudowywać swój biznes, Pospay, dzięki swojej elastycznej multifunkcjonalności, będzie dla niego świetnym rozwiązaniem.

Transakcje bezgotówkowe
Dzisiaj, posługiwanie się kartami płatniczymi to już standard, „oczywista oczywistość’ - jak mawia klasyk. Wprowadzenie w swojej firmie transakcji bezgotówkowych wymaga jednak trochę zachodu. Trzeba kupić/wynająć terminal płatniczy i podpisać umowę z jednym z operatorów transakcji elektronicznych.
 
Z Pospay jest to o wiele prostsze, ponieważ terminal płatniczy jest jednym z jego składowych elementów, a wszystkie formalności związane z nabyciem Fiskalnego Terminala Płatniczego są realizowane u jednego sprzedawcy.
 
Pospay akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych, a także te, dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.
 
Korzyści
 
Jest ich wiele! Na przykład: wydanie paragonu klientowi i wydruk z terminala płatniczego odbywa się z tego samego urządzenia. To bardzo usprawnia obsługę klienta, zwłaszcza kiedy przyjmuje się należność poza stanowiskiem kasowym np. w ogródkach gastronomicznych.
 
Zobacz film.
 
Mobilność
Pospay to mobilne urządzenie o niedużych gabarytach. Waży niewiele ponad pół kilograma i idealnie mieści się w dłoni. Dzięki mobilnej transmisji danych GSM lub sieci WiFi Pospay może pracować w dowolnym miejscu.
 
To sprawia, że jest pomocnym urządzeniem fiskalnym dla wszystkich mobilnych biznesów: food trucków, sezonowych punktów handlowych, gastronomii, serwisantów czy dostawców.
 
Posnet w swojej ofercie ma również małe, przenośne kasy fiskalne – Mobile ONLINE czy Ergo ONLINE.
 
Korzyści
Przedsiębiorca może finalizować transakcje, gdzie chce i nie jest uwiązany do stanowiska kasowego, swojego biura czy sklepu.
 
Więcej informacji o Pospay można znaleźć na stronie - pospay.com.pl.

Najczęściej oglądane

02.07.2020
Marcin Chlebicki
Pospay ONLINE – szybko i bezgotówkowo
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
13.05.2020
Marcin Chlebicki
Pospay ONLINE – wsparcie dla przedsiębio ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

Przeczytaj także

26.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Raporty grup towarowych – funkcja każdej ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
29.08.2019
Marcin Chlebicki
Jakie są główne zalety Pospay?
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

wróć do listy