Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Wyważony bazarek - komu w drogę, temu ERGOnomiczna kasa w duecie z wagą

27 czerwca 2018, Środa
Autor:
Grzegorz Wdowiński

Kasa Ergo dedykowana jest biznesom małym i średnim. Współpracuje z wagą DS-1, przez co tworzy tzw "kasowagę". Duet funkcjonuje w opcji stacjonarnej lub mobilnej. Obsługa wagi (tarowanie, zerowanie, ważenie) odbywa się bezpośrednio z kasy.

Stawiając na niej koszyk, możesz swobodnie zważyć np. jabłka, czereśnie, czy też inny produkt ważony. Kolejną funkcją, o której warto wspomnieć, jest praca kasy w trybie blokowym, który dobrze sprawdzi się na przykład na stoisku warzywnym. Kasa umożliwia wydruk paragonu dopiero po jego zaakceptowaniu, dzięki czemu unikniesz zabrudzenia go. Dla mobilnych przedsiębiorców rozwiązanie, jakim jest "kasowaga", to trafione rozwiązanie. Dla osób mobilnych zestaw kasy i wagi to trafiony wybór. Zachowując rozwagę zapewnisz sobie "kasowagę" sprawnie funkcjonującą, trwałą i o optymalnych rozmiarach, która odporna jest na czynniki takie jak kurz i brud.

Waga zasilana jest z kasy, a tę, oprócz standardowego ładowania, można zasilić także z gniazda zapalniczki samochodowej, co w przypadku pracy mobilnej jest wyjątkowo przydatne. Ten zestaw jest atrakcyjny cenowo, ponieważ jest obecnie najtańszym zestawem "kasowagi" – i użytkowo, i finansowo. Warto zwrócić uwagę na specyfikę miejsca pracy i wybrać urządzenia, którego funkcje pomogą w codziennej pracy.

 

Najczęściej oglądane

24.12.2018
Grzegorz Wdowiński
Sklep internetowy a Święta Bożego Narodz ...
Zagadnienia fiskalne Auto ID
czytaj więcej
20.12.2018
Grzegorz Wdowiński
Kup bilet do nowoczesności
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

Przeczytaj także

18.10.2018
Łukasz Pawlak
Skanujemy funkcjonalności czytników kodó ...
Auto ID
czytaj więcej
23.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Czy możesz zwiększyć zyski modyfikując p ...
Zagadnienia fiskalne Wagi
czytaj więcej

wróć do listy