Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Serwis Twojej kasy na wyciągnięcie ręki.

24 sierpnia 2018, Piątek
Autor:
Paweł Świstek

Dzięki  szerokiej sieci dystrybucji  która liczy ok 2000 punktów  wszystkie usługi związane z zakupem i serwisowaniem kasy fiskalnej możesz mieć pod ręką.

Dla swojej wygody i oszczędności czasu wybierz lokalny serwis który znajduje się w Twojej okolicy. Wygoda jaką zapewnia serwis który znajduje się blisko Twojego biznesu to przede wszystkim szybkość reakcji w przypadku planowanych przeglądów jak i ewentualnych napraw. Serwisant sprawnie zajmie się obsługą lub naprawą Twojej kasy lub drukarki fiskalnej. Lokalny partner to także łatwy dostęp do materiałów eksploatacyjncyh i dodatkowych urządzeń peryferyjnych jak np. skanery i wagi. To także wsparcie przy programowaniu urządzenia. Serwisant świadczy usługę "door to door" więc przyjedzie do Ciebie oszczędzając Twój czas i koszty ewentualnego transportu lub wysyłki.

Każde urządzenie fiskalne wymaga przeglądu co dwa lata. Jednak serwisując urządzenie każdego roku masz możliwość przedłużenia gwarancji producenta na pamięć fiskalną aż do 5 lat. Pamiętaj, że kasę fiskalną kupujesz ninimum na ten okres czasu. Wybór sprawdzonego, lokalnego serwisu to pewność, że urządzenie będzie Ci sprawnie i długo służyło.

Każda firma sprzedająca urządzenia fiskalne marki Posnet jest związana umową i jest autoryzowanym Partnerem Posnet. Kupując kasę u autoryzowanego dystrybutora masz pewność, że jego pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia i mają najlepsze kwalifikacje do tego aby serwisować Twój sprzęt. Każdy serwisant posiada legitymację będącą potwierdzeniem posiadanych uprawnień. Legitymacja ma roczny termin ważności z obowiązkiem jej aktualizowania.

Najczęściej oglądane

13.05.2020
Marcin Chlebicki
Pospay ONLINE – wsparcie dla przedsiębio ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
24.04.2020
Łukasz Pawlak
Skanery kodów kreskowych = bezpieczeństw ...
Auto ID
czytaj więcej

Przeczytaj także

22.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Magazyn jako centrum dowodzenia
Zagadnienia fiskalne Auto ID
czytaj więcej
14.01.2020
Robert Szmidt
Trendy w branży handlowej w 2020 roku
Zagadnienia fiskalne Prawo
czytaj więcej

wróć do listy