Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Okiem eksperta

Serwis Twojej kasy na wyciągnięcie ręki.

24 sierpnia 2018, Piątek
Autor:
Paweł Świstek

Dzięki  szerokiej sieci dystrybucji  która liczy ok 2000 punktów  wszystkie usługi związane z zakupem i serwisowaniem kasy fiskalnej możesz mieć pod ręką.

Dla swojej wygody i oszczędności czasu wybierz lokalny serwis który znajduje się w Twojej okolicy. Wygoda jaką zapewnia serwis który znajduje się blisko Twojego biznesu to przede wszystkim szybkość reakcji w przypadku planowanych przeglądów jak i ewentualnych napraw. Serwisant sprawnie zajmie się obsługą lub naprawą Twojej kasy lub drukarki fiskalnej. Lokalny partner to także łatwy dostęp do materiałów eksploatacyjncyh i dodatkowych urządzeń peryferyjnych jak np. skanery i wagi. To także wsparcie przy programowaniu urządzenia. Serwisant świadczy usługę "door to door" więc przyjedzie do Ciebie oszczędzając Twój czas i koszty ewentualnego transportu lub wysyłki.

Każde urządzenie fiskalne wymaga przeglądu co dwa lata. Jednak serwisując urządzenie każdego roku masz możliwość przedłużenia gwarancji producenta na pamięć fiskalną aż do 5 lat. Pamiętaj, że kasę fiskalną kupujesz ninimum na ten okres czasu. Wybór sprawdzonego, lokalnego serwisu to pewność, że urządzenie będzie Ci sprawnie i długo służyło.

Każda firma sprzedająca urządzenia fiskalne marki Posnet jest związana umową i jest autoryzowanym Partnerem Posnet. Kupując kasę u autoryzowanego dystrybutora masz pewność, że jego pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia i mają najlepsze kwalifikacje do tego aby serwisować Twój sprzęt. Każdy serwisant posiada legitymację będącą potwierdzeniem posiadanych uprawnień. Legitymacja ma roczny termin ważności z obowiązkiem jej aktualizowania.

Najczęściej oglądane

17.09.2019
Piotr Ślęzak
Kasy fiskalne ONLINE dla warsztatu samoc ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
11.09.2019
Piotr Ślęzak
NIP na paragonie – nowe przepisy dotyczą ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej

Przeczytaj także

17.09.2019
Piotr Ślęzak
Kasy fiskalne ONLINE dla warsztatu samoc ...
Zagadnienia fiskalne
czytaj więcej
22.06.2018
Grzegorz Wdowiński
Magazyn jako centrum dowodzenia
Zagadnienia fiskalne Auto ID
czytaj więcej

wróć do listy