Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Aktualności

Honeywell – profesjonalne rozwiązania dla magazynów i logistyki

08 września 2021, Środa

Praca w magazynach i centrach logistycznych wymaga użycia wytrzymałego i niezawodnego sprzętu. Dedykowane rozwiązania przemysłowe Honeywell dzięki solidnej konstrukcji doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Odporność na upadki jest jednym z podstawowych parametrów, na jaki warto zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu do zadań magazynowych. Zarówno kolektor danych Honeywell CK65, jak i skanery kodów z serii Granit są w stanie wytrzymać wielokrotne upadki na betonowe powierzchnie.

Dużym ułatwieniem w codziennej pracy na magazynie jest również duży zasięg odczytu kodów kreskowych. Skanery Honeywell Granit potrafią działać precyzyjnie nawet z odległości parunastu metrów, umożliwiając odczyt kodów z oddalonych oraz wysoko umieszczonych paczek. Doskonale więc usprawniają pracę w magazynach wysokiego składowania.

Wydruk etykiet również wymaga wydajnej i szybkiej drukarki. Przemysłowym urządzeniem, znakomicie sprawdzającą się w dużych magazynach jest drukarka Honeywell PM42. Charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, a zastosowana w niej technologia zapewnia jedną z największych prędkości wydruku w swojej klasie, aż 300 milimetrów na sekundę.
wróć do listy