Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Aktualności

Zbuduj funkcjonalne stanowisko sprzedaży z Bingo Max

30 sierpnia 2021, Poniedziałek

Zbudowanie funkcjonalnego stanowiska sprzedaży z Bingo Max to nic trudnego. W prosty sposób możesz poszerzyć możliwości kasy fiskalnej, podłączając do niej urządzenia wspomagające sprzedaż.

Bingo Max współpracuje z:

  •  wagą,
  • czytnikiem kodów kreskowych,
  • szufladą kasową,
  • terminalem płatniczym.

Jeśli prowadzisz sprzedaż na bazarku i handlujesz owocami i warzywami, będziesz potrzebował wagi. Najlepiej zdecydować się na model, który pozwoli kontrolować ważenie od razu z poziomu kasy fiskalnej. Do Bingo Max bez problemu podłączysz np. wagę Fawag DS-1.

Doskonałym usprawnieniem w codziennej pracy będzie wykorzystanie czytnika kodów kreskowych. Skanowanie kodów z opakowań usprawnia sprzedaż, pozwalając szybciej obsługiwać kolejnych klientów. Polecanym przez nas uniwersalnym czytnikiem kodów jest Honeywell Voyager 1470g.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem dla większości biznesów będzie podłączenie do urządzenia fiskalnego szuflady kasjerskiej. Jeśli więc chciałbyś bezpieczne i w uporządkowany sposób przechowywać gotówkę, warto postawić na solidną szufladę Posnet MK350.

Nie można również zapomnieć, że w dobie dynamicznie rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, posiadanie przez przedsiębiorcę nowoczesnego terminala płatniczego to mus. Idealnym wyborem będzie Netpay, który w połączeniu z Bingo Max pozwala nie tylko na obsługę płatności kartami, ale również udostępnia kasie Internet do łączności z Centralnym Repozytorium Kas.

Bingo Max należy do segmentu kas małych, ale funkcjonalnościami i możliwościami plasuje się już do klasy średniej. Kasa ma nieduże rozmiary, ale dzięki rozbudowanym możliwością integracji z peryferiami nadaje się również do większych biznesów.

Więcej o kasie Bingo Max przeczytasz tutaj.
wróć do listy