Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Aktualności

Pospay ONLINE - poleca Shop Doctor. Video!

02 lipca 2020, Czwartek

Pospay ONLINE zdobywa coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Korzystanie z Pospay ONLINE rekomenduje również Shop Doctor - powszechnie znany specjalista od zwiększania sprzedaży w branży retail. Zobaczcie video!

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay ONLINE to wyjątkowe, pierwsze takie na rynku, mobilne urządzenie łączące w sobie funkcjonalności drukarki fiskalnej, kasy oraz terminala płatniczego. Pospay ONLINE obsługuje płatności bezgotówkowe wykonywane wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz te, realizowane za pomocą urządzeń mobilnych.
 
Pospay ONLINE ze względu na nieduże rozmiary znakomicie sprawdzi w różnych rodzajach działalności gospodarczej.
Pospay doceniany jest przez klientów, ale i ekspertów branżowych. Świadczą o tym nagrody, które zdobył w ostatnich miesiącach - Innowacja Roku 2019 czy Innowacja Handlu 2019.
 
O funkcjach urządzenia, korzyściach, jakie oferuje przedsiębiorcy oraz sposobie jego zakupu można przeczytać tutaj.
 
Wśród zwolenników Fiskalnego Terminala Płatniczego Pospay ONLINE jest również dr Marek Borowiński, powszechnie znany jako Shop Doctor.
 
Zobaczcie video Shop Doctora nt. Pospay ONLINE!

Shop Doctor jest specjalistą od zwiększania sprzedaży oraz Visual Merchandisingu. Ma na swoim koncie konsultacje, doradztwo, audyty i szkolenia. Dr M. Borowiński dzieli się swoją wiedzą podczas wielu kongresów marketingowych i sprzedażowych. Shop Doctor jest częstym gościem wielu programów telewizyjnych i radiowych.wróć do listy