Infolinia __ 800 120 322
Znajdź urządzenie
Wsparcie techniczne
801 800 111

Aktualności

Honeywell - mobilne rozwiązania dla firm kurierskich

01 października 2021, Piątek

Nowoczesne rozwiązania Auto ID dla branży kurierskiej cechują się dużą mobilnością i wytrzymałością. Pozwalają dokładnie synchronizować dane zebrane w terenie zmniejszając tym samym liczbę pomyłek oraz skracając czas pracy. Dzięki solidnej konstrukcji, nie straszne są im upadki i ciężkie warunki użytkowania w terenie.

Podstawowym narzędziem pracy dla większości kurierów są kolektory danych. Pozwalają one odczytywać kody z paczek, dając jednocześnie dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat dostawy. Bardzo dużą wartością jest również zastąpienie papierowej dokumentacji elektronicznym obiegiem informacji. Usprawnia to zdecydowanie codzienną pracę kurierów, zwiększając efektywność na każdym etapie dostawy.

Rekomendowanym kolektorem mobilnym firmy Honeywell jest Dolphin CT40. Łączy on w kompaktowej, ergonomicznej obudowie możliwości smartfonów z wytrzymałością i wydajnością przemysłowych terminali mobilnych. Dużą zaletą przy rosnącej popularności płatności bezgotówkowych jest również możliwość podłączenia terminala płatniczego bezpośrednio do kolektora.

Dobrym uzupełnieniem wyposażenia dla kuriera jest mobilna drukarka etykiet. W dobie ogromnej popularności zakupów przez Internet firmy kurierskie już nie tylko dostarczają paczki do klientów, ale i obsługują zwroty towarów, czy nadania pojedynczych paczek przez osoby prywatne.

Możliwość szybkiego wydruku etykiety w każdym miejscu umożliwia wyjątkowo wytrzymała i niezawodna mobilna drukarka Honeywell RP. Dużym jej atutem jest również wydajna bateria, która pozwala na komfortową pracę w terenie przez cały dzień.
wróć do listy